fbpx
Поврзи се со нас

Гостивар

Огласи за вработувања во Владата, платите се од 400 до 600 евра

Објавено

на

Агенцијата за администрација објави огласи за вработувања во Владата и тоа во Секретаријатот за европски прашања и во Службата за општи и заеднички работи. Во Секретаријатот се отвораат 11 работни места, а се бараат советници и соработници во различни одделенија и сектори. Месечните плати, зависно од позицијата се движат од околу 22 до 38 илјади денари. Овој оглас трае до 17 јануари.

За во Службата за општи и заеднички работи отворен е оглас за вкупно 6 вработувања на советници, асистенти и соработници. Месечните плати се од околу 24 до 26 илјади денари. Краен рок за пријавување е 10 јануари.

Детално огласите можете да ги најдете на следните линкови:

Оглас Секретаријат

Оглас Служба

Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Вработувања Полог:

анкета:

Дали треба да се воведуваат дигитални учебници во училиштата?

  • Не (78%, 352 Votes)
  • Да (20%, 88 Votes)
  • Не знам (2%, 11 Votes)

Вкупно гласачи: 451

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!