Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!  • Дата: 24/04/2019 | 12:02

Ова се среќните добитници на книги од Gostivarpress.mk

Во текот на вчерашниот ден Gostivarpress.mk спроведе мала наградна игра, по повод Светскиот ден на книгата. Им дадовме можност на читателите, со одговарање на едно едноставно прашање да си ја збогатат домашната библиотека со нов наслов.

Ова се имињата на тројцата среќни добитници на книги:

Селинка Абдиу

Наташа Здравковска Давидовска

Кристина Стојановска

Книгите може да ги подигнат во Balloonmania на ул„18 ноември“, во близина на полицијата, со документ за идентификација.

Честитики до добитниците и благодарност до сите читатели кои учествуваа во наградната игра. Читајте повеќе и запомнете:Книгата е подарок кој можеш да го отвораш одново и одново!

 

 

 

Напишете коментар