Поврзи се со нас

Гостивар

ОВР Гостивар лиши од слобода момчиња на возраст од 18 и 19 години

Објавено

на

Вчера (21 ноември) околу 19 часот и 15 минути, во селото Градец, полициски службеници на СВР Тетово-Одделение за внатрешни работи Гостивар лишиле од слобода 18 годишник од Калиште и 19 годишник од Неготино Полошко затоа што кај нив била пронајдена и одземена марихуана.

СВР информира дека по документирање на случајот против нив ќе следуваат поднесоци.

Сподели ја веста:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена