fbpx
Поврзи се со нас

Гостивар

ОВР Гостивар приведе жена – ги нападнала свекорот, свекрвата и внукот

Објавено

на

Вчера (15 февруари) околу 16 часот и 30 минути, полициски службеници на СВР Tетово-Одделение за внатрешни работи Гостивар ја лишиле од слобода 34-годишната Љ.А. од гостиварско Ѓурѓевиште, која претходно физички ги нападнала нејзиниот 64-годишен свекор, свекрвата и внукот.

Таа била задржана во Полициската станица Гостивар и против неа ќе следува поднесок.

Advertisement
Advertisement
Advertisement

ОГЛАСИ ЗА РАБОТА:

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!