Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

  • Дата: 15/08/2018

ПИСМА: Бесно возење околу кружен тек во Гостивар (видео)

Видеото кое ни ги испрати читателка сведочи за ниската сообраќајна култура и свест, кои за жал во Гостивар се честа одлика на возачите.

Оставете коментар

Вашата Емаил адреса нема да биде објавена.Задолжителните полиња се означени *

*