fbpx
Поврзи се со нас

Писма

ПИСМА: Кучиња скитници низ централното подрачје на Гостивар

Објавено

на

Наши читатели испратија фотографија од поголема група кучиња скитници со реакција дека кога се движат низ градските улици стравуваат за својата безбедност.

 

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!