Поврзи се со нас

Писма

ПИСМА: Кучиња скитници се собираат навечер кај гостиварската болница (видео)

Читател на Gostivarpress.mk, кој сака да остане анонимен, ни се обрати со порака во која алармира на голем број кучиња скитници кои се собираат во вечерните часови во кругот кај општата болница во Гостивар. Читателот ни испрати и видео.

Сподели:
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

АНКЕТА

Дали сте задоволни од понудените мерки на Владата, за справување со економската криза?

Резултати од анкетата

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!