Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

  • Дата: 15/11/2018

ПИСМА: Кучиња скитници се собираат навечер кај гостиварската болница (видео)

Читател на Gostivarpress.mk, кој сака да остане анонимен, ни се обрати со порака во која алармира на голем број кучиња скитници кои се собираат во вечерните часови во кругот кај општата болница во Гостивар. Читателот ни испрати и видео.

 

Оставете коментар

Вашата Емаил адреса нема да биде објавена.Задолжителните полиња се означени *

*