Поврзи се со нас

Што, како, каде?!

Пица ресторан ПРОНТО ве кани на специјалитети на скара на ќумур

За одмор од градска гужва и секојдневните обврски, пица ресторан Пронто ве кани да уживате во мир, пријатна атмосфера и неодоливата отворена скара на ќумур.

„Искористете го викендот и прекрасното време да ги вкусите нашите специјалитети подготвени на уникатен начин, наменети за вистинско гурманско уживање. Сезоната на отворена скара на ќумур е во полн ек“, велат од Пронто.

Традиционална скара, риба на жар, пица и многу други вкусни јадења подготвени со многу љубов. Резервираајте на: 078 367 808.

(комерцијална објава)

Сподели:
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

анкета:

Каде ќе одите на одмор ова лето?

Резултати од анкетата

Отворени огласи за вработување во полог:

- Кошаркарски клуб Гостивар А.Д
- VILLA Group DOOEL
- M&M Медија ДООЕЛ Гостивар
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!