Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!  • Дата: 04/08/2018 | 22:10

Пица ресторан ПРОНТО ве кани на специјалитети на скара на ќумур

За одмор од градска гужва и секојдневните обврски, пица ресторан Пронто ве кани да уживате во мир, пријатна атмосфера и неодоливата отворена скара на ќумур.

„Искористете го викендот и прекрасното време да ги вкусите нашите специјалитети подготвени на уникатен начин, наменети за вистинско гурманско уживање. Сезоната на отворена скара на ќумур е во полн ек“, велат од Пронто.

Традиционална скара, риба на жар, пица и многу други вкусни јадења подготвени со многу љубов. Резервираајте на: 078 367 808.

(комерцијална објава)

Напишете коментар