Поврзи се со нас

Занимливости

Погледнете како луѓето слават роденден во изолација

Во услови на изолација поради пандемијата со коронавирус, не е едноставно да се одбележи роденден, со оглед на тоа дека никој не смее да ви доаѓа на гости, а кафулињата и рестораните не работат.

Луѓето сепак, се обидуваат да го прослават роденденот. Секој на свој начин 🙂

 

Сподели:
Advertisement
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

АНКЕТА

Дали сте задоволни од понудените мерки на Владата, за справување со економската криза?

Резултати од анкетата

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!