fbpx
Поврзи се со нас

Гостиарски

Порака од гостиварската болница: Ние сме на работа за вас, вие седете дома за нас!

Објавено

на

Медицинскиот персонал од општата болница во Гостивар им порача на граѓаните да ги почитуваат препораките за заштита од ширење на коронавирусот.

„Ние сме на работа за вас, вие седете дома за нас“, апелираа медицинарите, кои овој период поради пандемијата со Ковид 19 треба да бидат на располагање на граѓаните 24 часа.

Сподели:
Остави коментар

Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување во полог:

- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Кошаркарски клуб Гостивар А.Д
- VILLA Group DOOEL
- M&M Медија ДООЕЛ Гостивар

СЛЕДЕТЕ нè на FACEBOOK

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!