Поврзи се со нас

Гостивар

Пријава за физички напад во Гостивар

Објавено

на

Триесет и едногодишниот гостиварец В.Д. вчера (15 мај) во 17 часот и 25 минути во СВР Тетово пријавил дека на 13 мај годинава околу 15 часот и 15 минути во угостителски објект на улица „Кеј Вардар“ во Гостивар, бил физички нападнат од гостиварецот Ѓ.Ѓ..

Се преземаат мерки за расчистување и документирање на случајот.

Сподели ја веста:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена