fbpx
Поврзи се со нас

Гостивар

Пријавен физички напад во Циглана

Објавено

на

Вчера (20 октомври) во 18 часот и 30 минути, Т.С.(44) од Гостивар во СВР Тетово пријавил дека околу 17 часот и 30 минути во гостиварската населба Циглана бил физички нападнат од С.М.(25) од истата населба, соопштува полицијата.

Пријавениот e приведен во Полициската станица Гостивар за расчистување на случајот.

Advertisement
Advertisement
Advertisement

ОГЛАСИ ЗА РАБОТА:

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!