Поврзи се со нас

Гостивар

Пријавен физички напад во Добридол

Објавено

на

Вчера (11 декември) во 19 часот и 30 минути, А.А.(58) од гостиварски Добридол во Секторот за внатрешни работи Тетово пријавил дека дента околу 16 часот и 50 минути во трговски објект во селото физички бил нападнат од 59-годишниот соселанец Ј.Ј, а поради нивни претходни недоразбирања.

Случајот целосно е расчистен и документиран и на Ј.Ј. ќе му биде изготвен соодветен поднесок.

Сподели ја веста:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена