fbpx
Поврзи се со нас

Гостивар

Пријавен напад врз малолетник во паркот во Гостивар

Министерството за внатрешни работи во денешниот билтен на настани, бележи пријава за напад врз малолетник во Гостивар.

МВР соопшти дека вчеравечер (31 јули) во 19.50 часот во Полициска станица Гостивар, Л.М. на возраст од 40 години  од Гостивар пријавила дека околу 17.40 часот во паркот во Гостивар, по претходно недоразбирање нејзиниот 14 годишен син бил физички нападнат од Ј.М.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот, извести полицијата.

Сподели:
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

анкета:

Кој ќе ја состави новата Влада?

Резултати од анкетата

Отворени огласи за вработување во полог:

- Кошаркарски клуб Гостивар А.Д
- VILLA Group DOOEL
- M&M Медија ДООЕЛ Гостивар

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!