fbpx
Поврзи се со нас

Гостивар

Приведен гостиварец, физички ја нападнал својата сестра

Објавено

на

Во текот на вчерашниот ден (21.11.2020), во 15.40 часот полициски службеници од ОВР Гостивар во Гостивар го лишиле од слобода М.М.(34) од Гостивар, поради тоа што физички ја нападнал неговата сестра, информираат од полицијата.

По целосно расчистување и документирање на случајот, против него ќе биде поднесен соодветен поднесок.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

АНКЕТА:

ДАЛИ ТРЕБА ДА СЕ ЛЕГАЛИЗИРА МАРИХУАНАТА ВО ЗЕМЈАВА?

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!