fbpx
Поврзи се со нас

Гостивар

Приведен гостиварец кај кого била пронајдена марихуана

Објавено

на

Вчера (2 март) околу 20 часот, полициски службеници на СВР Тетово-Одделение за внатрешни работи Гостивар го лишиле од слобода 35-годишниот гостиварец Ф.А., затоа што при преглед му била пронајдена марихуана.

Тој бил задржан во Полициската станица Гостивар за расчистување и документирање на случајот.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!