Поврзи се со нас

Гостивар

Приведен гостиварец кај кого е пронајден кокаин

Ноќеска (7 февруари), десетина минути по полноќ, на улица „Панче Поповски во Гостивар, полициски службеници на СВР Тетово-Одделение за внатрешни работи Гостивар лишиле од слобода  37-годишен гостиварец, затоа што при преглед му бил пронајден кокаин, соопштува полицијата.

По документирање на случајот против приведениот. кој бил задржан во Полициската станица Гостивар ќе следува соодветен поднесок.

Сподели:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!