fbpx
Поврзи се со нас

Гостивар

Приведен гостиварец поради напад врз сопругата

Објавено

на

Вчера (23 март) околу 19 часот, полициски службеници на СВР Тетово-Одделение за внатрешни работи Гостивар го привеле 55-годишниот гостиварец Д.С., кој претходно ја нападнал неговата 55-годишна сопруга.

Д.С. задржан е во Полициската станица Гостивар за расчистување и документирање на случајот и против него ќе следува поднесок, соопшти полицијата.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Вработувања Полог:

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!