Поврзи се со нас

Гостивар

Приведен гостиварец заради напад врз родителите

Објавено

на

Полициски службеници на СВР Тетово-Одделение за внатрешни работи Гостивар вчеравечер (29 март) околу 22 часот и 10 минути го лишиле од слобода 39-годишниот гостиварец В.Л., кој дваесетина минути пред тоа бил пријавен од неговите родители дека физички ги нападнал, по што бил задржан во Полициската станица Гостивар за расчистување и документирање на случајот.

Сподели ја веста:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена