fbpx
Поврзи се со нас

Гостивар

Приведен малолетник од Гостивар кај кого била пронајдена марихуана

Објавено

на

Вчера (19 ноември) во 11 часот и 45 минути, на улица „Боге Велјановски“ во Гостивар, полициски службеници на СВР Тетово-Одделение за внатрешни работи Гостивар лишиле од слобода 17-годишник од Гостивар, затоа што при преглед му била пронајдена марихуана, информираат од полицијата.

Полицијата соопшти дека се расчистува и документира случајот.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

АНКЕТА:

ДАЛИ ТРЕБА ДА СЕ ЛЕГАЛИЗИРА МАРИХУАНАТА ВО ЗЕМЈАВА?

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!