Поврзи се со нас

Гостивар

Приведен маж во Гостивар поради кражба

Објавено

на

Полициски службеници на СВР Тетово-Одделение за внатрешни работи Гостивар вчера (24 април) околу 10 часот и 40 минути на улица „Младен Симоновски“ во Гостивар го лишиле од слобода 45-годишниот гостиварец Е.С. поради сомнение дека од едно лице одзел личен предмет.

Се расчистува и документира случајот, по што ќе следува соодветна пријава, информира полицијаа.

Сподели ја веста:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена