Поврзи се со нас

Гостивар

Приведена жена во Гостивар поради агресивно однесување кон полицајци

Објавено

на

Вчера (01.04.2023) во 20.10 часот во Долна Бањица, од полициски службеници од Полициска станица Гостивар била приведена 40 годишната гостиварка М.М., затоа што агресивно се однесувала кон полициски службеници кои вршеле службени дејствија, информира Министерството за внатрешни работи.

Од таму наведуваат дека по целосно документирање на случајот ќе биде поднесен соодветен поднесок.

Сподели ја веста:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена