fbpx
Поврзи се со нас

Гостивар

Приведени две лица од Гостивар заради марихуана

Објавено

на

Синоќа околу 21.30 часот, на улица „Мајор Чеде Филиповски“ во Гостивар, полициски службеници на СВР Тетово-Одделение за внатрешни работи Гостивар ги лишиле од слобода 33-годишната С.Ј и 24-годишниот Н.А., двајцата од Гостивар, затоа што кај нив  била пронајдена марихуана, информираат од полицијата

Advertisement
Advertisement
Advertisement

ОГЛАСИ ЗА РАБОТА:

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!