Поврзи се со нас

Гостивар

Приведени две девојки и момче од Гостивар заради марихуана

Вчеравечер (10 март) околу 23 часот и 45 минути во гостиварска Долна Бањица, полициски службеници на СВР Тетово-Одделение за внатрешни работи Гостивар лишиле од слобода две гостиварки на 29 и 39-годишна возраст, како и 27-годишен жител на Долна Бањица. При нивен преглед пронајдена им е марихуана, соопштува полицијата.

Се расчистува и документира случајот и ќе следува соодветен поднесок.

Сподели:
Advertisement
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!