Поврзи се со нас

Вести Гостивар

Промовирани песната и спотот на Северна Македонија за Евровизија 2019 (видео)

Пред македонската јавност синоќа беше промовирана песната „Proud“ со видео запис, со која Тамара Тодевска ќе ја претставува нашата земја на изборот за „Песна на Евровизија“ годинава во Тел Авив, Изрел.

Ви се допаѓа ли како звучи?

Advertisement
1 Коментар

1 Коментар

  1. cveta rafajlova

    09/03/2019 во 20:30

    OOo site tuka vo Svedska sakaa da vidat vredi li tolku evra, kolku moznosta za istite pari da se kupat koli za brza pomosh ili bilo sto drugo za ponormalen zivot vo Seferdzan

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!