fbpx
Поврзи се со нас

Гостивар

Пронајдена во тетовски локал 15 годишна гостиварка пријавена за исчезната

Објавено

на

Вчера  (27 септември ) околу 17 часот и 30 минути, полициски службеници на СВР Тетово во угостителски објект во Градскиот трговски центар во Тетово, сопственост на 32-годишниот Ф.Д. од тетовско Селце, ја пронашле 15-годишната гостиварка, која на петти јули годинава била пријавена за исчезната, соопшти денес полицијата.

Од таму нагласуваат дека по извршениот разговор со малолетничката, таа била предадена на нејзината мајка.

Сподели:
Остави коментар

Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување во полог:

- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Кошаркарски клуб Гостивар А.Д
- VILLA Group DOOEL
- M&M Медија ДООЕЛ Гостивар

СЛЕДЕТЕ нè на FACEBOOK

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!