Поврзи се со нас

Што, како, каде?!

Пронајдете ги најубавите дестинации за Лето 2023 – Летувај со ЈК Травел!

Објавено

на

Одморот кој со нетрпение го очекувате и замислувате цела година, сега со најповолни услови станува реалност.

Искористете ја најдобрата можност ова лето за вас и вашите најблиски да патувате со ЈК Травел на вашите посакувани дестинации.

Ова лето ЈК Травел ви нуди туристички аранжмани во: Турција, Египет, Кипар, Тунис, Албанија, Грција, Црна Гора и Бугарија, авио билети и автобуски превоз, хотелско и апартманско сместување загарантирано по најдобри цени. Како и патничко осигурување, за мирни и безгрижни патувања.

Не ја пропуштајте и можноста за летување на 12 рати со 0% камата.

За најдобри понуди посетете ja канцеларијата секој работен ден од 08 до 16 часот во Гостивар на бул. Гоце Делчев бр.102 или добијте повеќе информации на +389 76309440.

ЈК Травел на Facebook
ЈК Травел на Instagram

ЈК Травел е туристичка агенција која е повеќе од 15 години на пазарот, агенцијата нуди голем број туристички аранжмани, (сопствен закуп за летен одмор, сопствен закуп за зимски одмор, чартер програми), хотелски резервации, авио карти, посредување за визи, организирање на индивидуални и групни патувања.

(комерцијална објава)

Сподели ја веста:
Најновата емисија „МИНУТИ ЗА СЕКОГО“ | Гости: Анета Ќироска и Ема Нешковска
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Технологијапред 4 часа

Што би се случило доколку светот остане без интернет?

Македонијапред 5 часа

Кривични за злоупотреба на имиња на познати лекари во реклами за чаеви

Гостиварпред 7 часа

Што прво би направиле ако станат градоначалнички на Гостивар? Одговараат советничките Нешковска и Ќироска

Гостиварпред 9 часа

Приведен маж во ПС Гостивар за напад врз поранешната сопруга

Македонијапред 10 часа

За 30 % поевтин роаминг за македонските граѓани со земјите од ЕУ, од 2028-ма година цените се изедначуваат

Гостиварпред 11 часа

Возило удрило во електричен тротинет, гостиварец тешко повреден

Македонијапред 11 часа

До 6-ти ноември трае Конкурсот за поддршка на проекти од културата за 2024 година

Гостиварпред 12 часа

(Видео) Мечка ноќеска се симна во Жировница-Отстрел ќе нема, одобрени превентивни мерки

Вестипред 14 часа

Дваесетина загинати во автобуска несреќа близу Венеција

Гостиварпред 3 недели

Храбра во борбата со рак, Рената од Гостивар споделува за голготата, болката, сомнежите, надежта…

Гостиварпред 3 недели

Несреќа во Гостивар: Со „бмв“ удрил во пешак, па во ограда и куќа

Гостиварпред 3 недели

Маврови Анови: Со црева краделе гориво од службени возила

Гостиварпред 3 недели

На гостиварска патарина уапсени машко и женско лице за киднапирање

Гостиварпред 2 недели

Пријави за четири физички и едно правно лице за легализација на дивоградба во Општина Маврово и Ростуше

Гостиварпред 2 недели

Страотен случај во Гостивар: Мајка го оставила седуммесечното бебе само во куќа речиси дехидрирано

Гостиварпред 3 недели

Пукна над гостиварска Горна Бањица-Старт на градежните работи на Коридорот 8

Гостиварпред 4 недели

Убава можност за музичко уживање во Гостивар: Концерт на Влатко Стефановски Трио, влезот е бесплатен

Гостиварпред 4 недели

Почина нобеловецот со гостиварско потекло Ферид Мурад

Гостиварпред 4 недели

Стефановски: Гостивар одличен како домаќин и публика, благодариме од срце!

Спортпред 1 месец

ФК Гостивар загуби на домашен терен од Силекс 1-2

Гостиварпред 2 месеци

Осветена црквата „Св.Климент Охридски“ во Пожаране: Да го чуваме православието, секој храм е парче небо на земјата!

Гостиварпред 2 месеци

Гостивар домаќин на атрактивна Меѓународна изложба на кучиња со учесници од 25 земји

ФОТО ВЕСТпред 2 месеци

ФОТО ВЕСТ | Августовска вечер низ Гостивар

Гостиварпред 2 месеци

Во Ниќифорово достоинствено и гордо одбележан 1 век од раѓањето на великанот Чеде Филиповски-Даме

Гостиварпред 2 месеци

Коњаницата „Бигорски Манастир–Патот на црешовото топче“ продефилира во Гостивар, најмладиот учесник е Никола од Тумчевиште

Гостиварпред 3 месеци

Завршна изложба на делата од ликовната колонија „Гостивар 2023“

Гостиварпред 4 месеци

Јунски пазарен ден во Гостивар со полни тезги, еве ги цените

Огласи за вработување:

Промотивно видео

АНКЕТА:

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена