fbpx
Поврзи се со нас

Вести

Проверете дали сте на листата на должници на УЈП

Објавено

на

Управата за јавни приходи jа објави 12-тата листа на должници за долгови, доспеани до 31.08.2016 и неплатени до 30.11.2016 година.

На листата се имиња на физички и правни лица кои должат по основ ДДВ, данок на добивка, персонален данок на доход, придонеси од задолжително социјално осигурување, акцизи и царини.

Листата на должници може да ја преземете на следниот линк.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Вработувања Полог:

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!