fbpx
Поврзи се со нас

Гостивар

Работник пронајден мртов на работното место во Гостивар

Објавено

на

  Министерството за внатрешни работи во полицискиот билтен соопшти дека вчера (15 мај) во 7.15 часот во Секторот за внатрешни работи Тетово било пријавено дека на работно место во фирма во Гостивар бил пронајден починат 58 годишен гостиварец.

  Била повикана екипа на Итна медицинска помош која констатирала смрт. По наредба на Јавен обвинител телото на починатиот било дадено на обдукција.

  Advertisement
  Advertisement
  Advertisement
  Advertisement
  Advertisement
  Advertisement

  АНКЕТА

  Дали ќе одите на летен одмор?

  Вработувања Полог:

  Advertisement
  Advertisement

  Популарно изминативе 100 дена

  error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!