Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!  • Дата: 17/05/2019 | 09:51

Роденденска викенд акција во Монтенегро маркети од 17 до 19 мај

По повод триесет и едно годишнината од отворањето на првиот Монтенгеро маркет во Гостивар, сега од најголемиот ланец на маркети во овој град, подготвија роденденска викенд акција со екстра намалени цени која ќе трае од 17 до 19 мај, во сите маркети на Монтенегро.

Овој викенд прославуваме дури 31 година од постоењето на Монтенегро Маркети!
По тој повод, подготвуваме голема…

Posted by Montenegro Marketi on Среда, 15 мај 2019

Напишете коментар