Поврзи се со нас

Вести Гостивар

Роденденска викенд акција во Монтенегро маркети од 17 до 19 мај

По повод триесет и едно годишнината од отворањето на првиот Монтенгеро маркет во Гостивар, сега од најголемиот ланец на маркети во овој град, подготвија роденденска викенд акција со екстра намалени цени која ќе трае од 17 до 19 мај, во сите маркети на Монтенегро.

Овој викенд прославуваме дури 31 година од постоењето на Монтенегро Маркети!
По тој повод, подготвуваме голема…

Posted by Montenegro Marketi on Среда, 15 мај 2019

Сподели:
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

АНКЕТА

Дали сте задоволни од понудените мерки на Владата, за справување со економската криза?

Резултати од анкетата

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!