Поврзи се со нас

Вести Гостивар

„Royal Garden“ слави 5-ти роденден – топ атмосфера, добра музика, забава…Поканети сте!

Coffe & Food „Royal Garden“ во Гостивар утре одбележува пет години постоење и по традиција, ќе слави со незаборавна роденденска журка. Нема дилема кое е местото кадешто треба да бидете, ако сакате истовремено да се опуштите, развеселите и да се почувствувате „кралски“ среде Гостивар.

Забавата почнува во 14 часот со DJ Chris J, продолжува со DJ Kicho и DJ Kara, а од 22.30 часот како шлаг на тортата, ќе се пее заедно со Marko Logout.

„Знаете дека е веќе нешто сериозно кога се спомнува 5-ка, а токму и ние стануваме посериозни, но и позабавни! Не ја пропуштајте роденденската журка за која долго ќе се раскажува. Сите сте поканети!“, велат од „Royal Garden“.

 

                                                                                                                                                                                  (комерцијална објава)

Advertisement
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!