• Дата: 08/03/2018

ROYAL GARDEN вработува

Бистро ROYAL GARDEN има потреба од дополнителен персонал:

– келнер
– шанкер
– помошници во кујна

Дополнителни информации на:
078 366 664
078 396 999

 

Оставете коментар

Вашата Емаил адреса нема да биде објавена.Задолжителните полиња се означени *

*