fbpx
Поврзи се со нас

Вести Гостивар

Се запали камион кај гостиварската патарина (видео)

Објавено

на

Пред неполн час, пожар избувна во товарно возило со скопска регистрација, на наплатната рампа кај Гостивар.  Противпожарната единица на Гостивар, интервенира на гаснење на огнот со две возила. За среќа, повредени лица нема и причинета е само материјална штета.

Сподели:
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

анкета:

Како треба да се одвива наставата во училиштата?

Резултати од анкетата

Отворени огласи за вработување во полог:

- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Кошаркарски клуб Гостивар А.Д
- VILLA Group DOOEL
- M&M Медија ДООЕЛ Гостивар

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!