Поврзи се со нас

Гостивар

Семејна драма во гостиварско: Малолетник се нафрлил врз таткото и братот на вереницата

Објавено

на

Четириесет и шестгодишниот Б.Ќ. од гостиварско село вчера (25 април) во 20 часот и 30 минути во СВР Тетово пријавил дека околу 18 часот и 30 минути во неговиот семеен дом тој и малолетниот син биле физички нападнати од малолетник од селото, инаку вереник на ќерката на Б.Ќ..

Се расчистува и документира случајот, извести полицијата.

Сподели ја веста:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена