Поврзи се со нас

Гостивар

Семејно насилство во Гостивар, 41 годишник ја нападнал вонбрачната сопруга

Објавено

на

Полициски службеници на СВР Тетово-Одделение за внатрешни работи Гостивар, вчеравечер (6 декември) околу 22 часот и 30 минути. во Гостивар го лишиле од слобода  А.А.(41) од тетовско, со времен престој во Гостивар, кој претходно бил пријавен од неговата вонбрачна сопруга дека физички ја нападнал.

По целосно документирање на случајот против него ќе следува соодветен поднесок.

Сподели ја веста:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена