Поврзи се со нас

Гостивар

Семејно насилство во Гостивар, приведен 57 годишен маж

Објавено

на

Полицијата информира дека вчера во 18 часот во Гостивар, полициски службеници од Полициската станица Гостивар го лишиле од слобода 57 годишниот гостиварец З.Ц. затоа што се однесувал агресивно во домот и се обидел со тврд предмет да ја нападне неговата 52 – годишна сопруга.

По документирање на случајот против него ќе биде поднесена соодветна пријава.

Сподели ја веста:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена