Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

  • Дата: 03/12/2018

Сезонско вработување во „Ски Центар Маврово“

Ски Центарот Маврово започна со подгодовките за претстојната скијачка сезона. Ски центарот објавува оглас за примање на сезонски работници за сезоната 2018/2019, за следните работни позиции:

1. Помошни работници за жичари и ски-лифтови
2. Возачи на камиони за чистење на снег со возачка дозвола за Ц категорија;
3. Возач на булдожер ТГ110;
4. Касиери на билетара (предност имаат лицата со искуство за работа);

Сите заинтересирани кандидати треба да приложат кратка биографија и фотографија на vrabotuvanje@skimavrovo.com со назнака ВРАБОТУВАЊЕ ВО СКИ ЦЕНТАР МАВРОВО.

(комерцијална објава)

 

Оставете коментар

Вашата Емаил адреса нема да биде објавена.Задолжителните полиња се означени *

*