fbpx
Поврзи се со нас

Вести

(Обновено) Снежен Гостивар преку фотографии од наши читатели

Објавено

на

Драги гостиварци, неуморни читатели, бевте вредни и очигледно инспирирани од првиот снег во градот, па ја прифативте нашата покана за испраќање на фотографии. Ги одбравме најинтересните во заедничка снежна галерија. Им благодариме на сите што учествуваа. Очекуваме уште повеќе и уште подобри фотографии и наредните денови. Телефоните и апаратите в раце – снег, според најавите, ќе има за машала 🙂

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!