fbpx
Поврзи се со нас

Гостивар

Со возило удрил пешак на улица во Гостивар и избегал

Објавено

на

Вчера, околу 13 часот и 55 минути, на крстосницата на улиците „Илинденска“ и „Гоце Делчев“ во Гостивар, непознато возило удрило во 39-годишната Л.Л. од гостиварско Чајле, кое веднаш го напуштило местото, а повредената пренесена е во гостиварската Општа болница „Ферид Мурад“ за укажување на лекарска помош, информира полицијата.

Извршен е увид и се работи на пронаоѓање на возилото, учесник во оваа сообраќајна несреќа.

Остави коментар

Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

АНКЕТА:

ДАЛИ БИ СЕ ВАКЦИНИРАЛЕ ПРОТИВ COVID-19?

Гостиварпред 3 недели

Поставена спомен плоча во чест на полицаецот Ѓурчиновски кој загина во несреќа на патот Гостивар-Тетово

Македонијапред 4 недели

Во тек е исплата на финансиска помош од 100 евра, приговорите се разгледуваат

Гостиварпред 1 недела

Детали од банкомат кражбата во Гостивар: Го исклучиле алармот, користеле хебли и брусилици…

Гостиварпред 3 недели

Проституцијата цвета, во Гостивар над 270 девојки и жени даваат сексуални услуги

Гостиварпред 2 недели

Инфектологот Наумоски од Гостивар за личната борба со ковид: Болеста ја погодува психата, поддршката од блиските и околината е најважна

Гостиварпред 1 недела

(ВИДЕО) Локал крај патот Тетово-Гостивар полн со танчерки и гости, најден е и пиштол

Гостиварпред 4 недели

Какво време не‘ очекува оваа работна недела?

Гостиварпред 4 недели

Од полноќ нови цени на горивата

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!