Поврзи се со нас

Гостивар

Совршена свежина и атрактивна летна промоција на Daikin во Гостивар

Објавено

на

Во текот на викендот се одржа интересна летна промоција на новиот салон и претставништво на Daikin за Македонија кој се наоѓа на ул. ЈНА 316а/4 на прв кат во зградата веднаш до паркингот на ЕТЦ маркет.

Промоцијата побуди голем интерес кај гостиварчани кои пријатно изненадени од совршеното вкусно освежување – подарок сладолед се запознаа со можноста да освојат уште еден одличен подарок – Daikin прочистувач на воздух со Flash Streamer технологија.

Промо тимот го привлече вниманието на заинтересираните граѓани кои во голем број, само со оставање на своите основни лични податоци на страницата www.fal.cn/podarok се пријавија за извлекувањето на прочистувачот. Промоцијата со пријавување продолжува и во текот на оваа недела за сите оние кои сакаат да учествуваат, а добитникот ќе биде официјално објавен на 6 Септември на Фејсбук фан страницата на Daikin Македонија.

Посетете го салонот на Daikin од секој ден од понеделник до петок од 9-17ч и дознајте сите предности и  начините како да постигнете совршен амбиент во домот.

Компанијата Алмакос Клима е официјален претставник и агент за продажба за DAIKIN AIRCONDITIONING CENTRAL EUROPE за Албанија, Македонија и Косово.

(комерцијална објава)

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

ИСТРАЖУВАЧКА АНКЕТА:

Дали користите PayPal?

Advertisement
Гостиварпред 4 часа

На патот Кичево-Гостивар пронајдено ќесе со кокаин кај 36 годишник

Гостиварпред 6 часа

Физички напади во Гостивар – еден пред казино, друг во локал

Македонијапред 9 часа

Армијата одбележува 30 годишен јубилеј

Македонијапред 11 часа

Мицкоски: Ќе ја напуштам политиката ако некој од партијата гласа за промена на Уставот

Гостиварпред 13 часа

Владиката г.Јосиф чиноначалствуваше со света литургија во „Пресвета Богородица“ во Гостивар

Спортпред 14 часа

Столе Димитриевски МВП на дуелот со Барселона

Гостиварпред 14 часа

Лекарска помош за децата во Гостивар барајте во модуларната болница, педијатрија се реновира

Македонијапред 15 часа

Училишниот прибор поскап за 50%, за прваче во просек потребни до 100 евра

Рецептипред 16 часа

Јапонски колач со само 3 состојки, најмекиот десерт што го полуде светот

Локални избори 2022пред 1 ден

Мевмед Џафери: Неуморно ќе работиме, ќе ја промениме сликата за безидејноста!

Локални избори 2022пред 1 ден

Петровска: Со Медат Куртовски, Маврово и Ростуше ќе продолжи да се развива

Македонијапред 1 ден

УХМР најавува локални поројни врнежи во ноќните часови, времето нестабилно и утре

Македонијапред 1 ден

Мигрант влегол во приколка од гостиварски камион, возачот слушнал звуци па викнал полиција

Што, како, каде?!пред 3 дена

Неверојатни цени само за Вас! – Нов Ултра леток на Ултра Маркети

Гостиварпред 2 недели

„Диви трки” на патот Тетово-Скопје: Учествувале момчиња од Гостивар, Тетово и Скопје

Што, како, каде?!пред 1 недела

Нова акција со СУПЕР НИСКИ ЦЕНИ во Монтенегро Маркети

Гостиварпред 2 недели

Од денес до недела Галичник филм фестивал

Гостиварпред 2 недели

Нападната девојка во салон за убавина во Гостивар

Гостиварпред 2 недели

Трагедија на патот Маврови Анови – Дебар, животот го загубија три лица

Македонијапред 7 дена

Во автобус кој се обраќал на линија Пореч-Гостивар запленето злато вредно над 600 илјади евра

Гостиварпред 2 недели

Жртвите во страотната несреќа на патот Маврово-Дебар на возраст од 35, 42 и 52 години

Гостиварпред 2 недели

Чествување на Илинден во Гостивар во духот на традицијата со народни песни и ора

Гостиварпред 2 недели

Усмртен 52 годишен маж при групна тепачка во Гостивар

Локални избори 2022пред 2 недели

Мицкоски во Требиште и Жировница: Да изградиме општина која обезбедува иднина, д-р Мевмет тоа го може

Гостиварпред 6 дена

Гостивар: Лажно се претставувале како службени лица, со намера да и наштетат на верската заедница

Локални избори 2022пред 1 недела

Кандидатот за градоначалник на ВМРО-ДПМНЕ со порака до жителите на Маврово и Ростуше: На нашата општина му треба будење и домаќинско работење

Гостиварпред 2 недели

Свеченост по повод празникот Илинден во Гостивар

Гостиварпред 4 недели

Во Галичник ечеа македонски песни во чест на 1 век од раѓањето на Сариевски (Галерија)

Гостиварпред 1 месец

Отворен нов маркет на МОНТЕНЕГРО во Гостивар! Голема акција на дел од понудата

Гостиварпред 2 месеци

Пазар Гостивар: Поевтинети зеленчукот и овошјето, понудата богата и примамлива

Гостиварпред 2 месеци

Весели, разиграни дечиња на приредбата „Збогум градинке“ во Гостивар

Спортпред 3 месеци

Леуново достоен домаќин на првата теренска трка со пречки: Адреналин, забава, невреме, натпреварувачки дух!

Спортпред 3 месеци

МЗТ Скопје без проблеми во празната Младост против Гостивар 72-85

Спортпред 3 месеци

Пелистер славеше во празна сала со само „пет на пет“ против КК Гостивар

Вестипред 3 месеци

Наместо спортска игра, тотален хаос на натпреварот КК Гостивар-Пелистер

Спортпред 3 месеци

КК Гостивар го „стопи“ и Еуроникел 78-70

Гостиварпред 3 месеци

Концерт на гимназијата во Гостивар за успех на матурантите и добредојде на полуматурантите

Гостиварпред 4 месеци

Велигден 2022 во Гостивар: Сплотени со радост во срцата, Христос Воскресе-Навистина Воскресе!

Културапред 4 месеци

Успешен концерт во Гостивар на друштвото „Браќа Ѓиноски“ во чест на Велигден

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

Gostivari

Freski e shkëlqyeshme dhe promocion atraktiv veror të Daikin në Gostivar

Објавено

на

Gjatë vikendit u mbajt promocion veror interesant të sallonit të ri dhe zyrës përfaqësuese të  Daikin për Maqedoninë që gjendet në rr. JNA 316a/4 në katin e parë të ndërtesës menjëherë afër parkingut të ETC market.

Promocioni zgjoi interes të madh te gostivarasit që këndshëm të befasuar nga freskimi i shkëlqyeshëm i shijshëm- dhuratë akullore u njoftuan me mundësinë që të fitojnë edhe një dhuratë të shkëlqyeshme – Daikin pastrues i ajrit me Flash Streamer teknologji.

Promo ekipi e tërhoqi vëmendjen e qytetarëve të interesuar që në numër të madh, vetëm me lënie e të dhënave të tyre personale në faqen www.fal.cn/podarok u paraqitën për tërheqjen e pastruesit. Promocioni me paraqitje vazhdon edhe gjatë javës për të gjithë ato që duan të marrin pjesë, kurse fituesi do të jetë zyrtarisht i shpallur më 6 Shtator në  Fejsbuk fan faqe e Daikin Maqedoni.

Vizitojeni sallonin e Daikin çdo ditë prej të hënës deri të premten prej 9-17h dhe mësojini të gjitha përparësitë dhe mënyrat si t’a fitoni ambientin e shkëlqyeshëm në shtëpi.

Kompania Almakos Klima është përfaqësues oficial dhe agjent për shitje të DAIKIN AIRCONDITIONING CENTRAL EUROPE për Shqipërinë, Maqedoninë dhe Kosovën.

(Shpallje komerciale)

Популарно изминативе 100 дена