fbpx
Поврзи се со нас

Огласи

SPORT VISION вработува – ПРОДАЖЕН АСИСТЕНТ ГОСТИВАР

Објавено

на

Проверете зошто НИЕ СМЕ ЕКИПА!

Спорт Висион  има потреба од професионални, комуникативни и креативни луѓе кои сакаат да бидат дел од нашата Екипа.

Со цел континуиран развој и унапредување на компанијата, објавуваме оглас за вработување на

ПРОДАЖЕН АСИСТЕНТ  ГОСТИВАР

Доколку сте:

 • Енергични
 • Комуникативни
 • Лојални
 • Амбициозни
 • Љубопитни

Услови:

 • ССС/ВСС
 • со или без работно искуство
 • англиски јазик – мин А1 ниво
 • познавање на MS пакетот

Нудиме:

 • основна плата + бонуси
 • тимска работа
 • професионален напредок и развој

Работни задачи:

 • Услуга на потрошувачи во продажен салон
 • Прием и изложување на роба според стандардите на компанијата
 • Организација и средување на магацински простор
 • Одржување на хигиена во малопродажен објект

Ги покануваме да аплицираат сите кандидати кои имаат интерес за позицијата и се препознаваат во бараниот профил. Апликацијата, со Вашето CV и мотивационо писмо, испратете ја на e-mail адреса hr@sportvision.mk до 17.09.2019. година со назнака „ПРОДАЖЕН АСИСТЕНТ – ГОСТИВАР„. Само апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.

Апликациите без назнака нема да бидат разгледани.

 

Сподели:
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

анкета:

Како треба да се одвива наставата во училиштата?

Резултати од анкетата

Отворени огласи за вработување во полог:

- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Кошаркарски клуб Гостивар А.Д
- VILLA Group DOOEL
- M&M Медија ДООЕЛ Гостивар
Гостиварпред 15 минути

1 новозаразен и 1 оздравен од корона во Гостивар – ќе дочекаме ли колективен имунитет?

Гостиварпред 46 минути

Скоро 100 лица казнети за неносење маски во Тетово и Гостивар

Гостиварпред 3 часа

Детален преглед на барањата на средните училишта во Гостивар за начинот на одржување на наставата

Гостиварпред 3 часа

Детален преглед на барањата на основните училишта во Гостивар за начинот на одржување на настава

Гостиварпред 5 часа

МЖСПП: Постигнат договор за издавање на градежната дозвола за санација на Русино

Вестипред 6 часа

Американскиот инфектолог Ентони Фаучи кажа кога може да очекуваме стабилизирање на состојбата со COVID-19

Спортпред 7 часа

ФК Гостивар се пласира во 1/8 од Купот на Македонија

Гостиварпред 8 часа

Во регионот на Гостивар до сега потврдени вкупно 917 заразени со корона, изминатите два дена 10 нови случаи

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!