Na ndiqni në:

Gostivari

Një 18 vjeçar i sulmuar me send të mprehtë në mes të ditës në Gostivar

Botuar

  • македонски јазик

Dje (07.04.20) në ora 21:50, një 18-vjeçar banor i Dobërdollit të Gostivarit në SPB Tetovë ka raportuar se rreth orës 16:20 në rrugën Zhivko Brajkovski në Gostivar, afër shkollës së mesme të Gostivarit, ka qenë fizikisht i sulmuar nga një person.

Sipas raportit, personi ka përdorur edhe një send të mprehtë me të cilin ka lënduar të sulmuarin.

Po merren masa për zbardhjen dhe dokumentimin e rastit.

Сподели ја веста:

ИСТРАЖУВАЧКА АНКЕТА:

Дали користите PayPal?

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена