Na ndiqni në:

Gostivari

Një vajzë 25 vjeçare e arrestuar dhe e mbajtur në SP Gostivar

Botuar

  • македонски јазик

Mbrëmë (25 Tetor) rreth orës 1 e 30 minuta, në aksion kontrollues i zbatuar nga zyrtarë policorë të MPB në objektin hotelierik në Dobërdoll, të Gostivarit,  është arrestuar 25 vjeçarja T.G. nga Republika e Sërbisë, për shkak të dyshimit për qëndrim ilegal dhe qëndrim në kundërshtim nga qëllimi.

Vajza është mbajtur në Stacionin policor Gostivar për procedurë të mëtutjeshme, njoftoi SPB.

 

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!