Na ndiqni në:

Maqedoni

8 Dhjetor ditë jo pune për të gjithë qytetarët

Botuar

  • македонски јазик

Në përputhje me Ligjin për festa të Republikës së Maqedonisë së Veriut, 8 Djetor 2021 (e mërkurë) – “Shën Klimenti i Ohrit” është ditë jo pune për të gjithë qytetarët e Maqedonisë së Veriut, informuan nga Ministria e Punës dhe Politikës Sociale

Ministria ua uron festën “Shën Klimenti i Ohrit” gjithë qytetarëve.

 

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

ANKETIMI

По кој модел на настава треба да започне второто полугодие во училиштата?

Резултати од анкетата

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена