Na ndiqni në:

Gostivari

Një “Audi” ka dalë nga rruga Gostivar-Kërçovë, 3 persona janë të lënduar

Botuar

  • македонски јазик

Në një aksident të ndodhur mbrëmë tre persona kanë përfunduar me lëndime. Siç njoftoi MPB-ja, në ora 21.10 në magjistralen Gostivar – Kërçovë, automjeti “Audi” me targa të Gostivarit, i drejtuar nga 27-vjeçari B.D. nga Gostivari ka dalë nga rruga. Në aksident ka pësuar lëndime të rënda bashkëudhëtari M.B. (25), ndërsa me lëndime më të lehta janë marrë bashkëudhëtaret A.J. dhe J.J., të konstatuara në Qendrën Emergjente Gostivar.

Kontrollin e ka bërë ekipi i stacionit policor të Gostivarit.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена