Na ndiqni në:

Аrgëtim

Një gjyshe ka djegur 2.900 euro për shkak të frikës kundër Kovid-19Бабичка изгорела 2.900 евра поради страв од Ковид-19

Një grua 74-vjeçare izraelite i vendosi kartëmonedhat në një tas me zbardhues dhe më pas në një furrë me mikrovalë,...

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!