Na ndiqni në:

Kulturë

Doli nga shtypi përmbledhja poetike tregjuhësh “Penda të reja poetike- Vargjet ndërtojnë ura”

Këto ditë ka dalë nga shtypi përmbledhja poetike “Penda të reja poetike – Vargjet ndërtojnë ura”. Libri është tregjuhësh dhe...

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!