Na ndiqni në:

Gostivari

I arrestuar një gostivaras për shkak të agresivitetit dhe tentim për sulm ndaj policëve

Sektori i punëve të brendshme Tetovë njoftoi se djembrëma  (04.08.2021) rreth orës 20.00 në magjistralen Kërçovë-Gostivar, policët nga DPB- Gostivar...

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!