Na ndiqni në:

Zgjedhjet Lokale 2021

Alternativa e konfirmoi mbështetjen e kandidatëve të koalicionit në Gostivar, Vrapçisht dhe 5 komuna të tjera

Në takim të Kryesisë qendrore të Alternativës është konfirmuar qëndrimi për mbështetje të plotë në rrethin e dytë të kandidatëve...

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!