fbpx
Na ndiqni në:

Gostivari

Një Çegranas ka paraqitur se ka qenë i sulmuar nga vëllai i tij

Botuar

  • македонски јазик

SPB Tetovë njofton se pesëdhjetë vjeçari K.B. nga Çegrani i Gostivarit, dje (25 janar) në ora 18.00 ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga vëllai i tij A.B. para një lokali në fshat, për shkak të marrëdhënieve të paqarta pronësore dhe juridike.

Po ndërmerren masa për zbardhjen dhe dokumentimin e rastit, tha policia.

 

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена